Jake242 skrev:...glemte helt at være skuffet over at det nye joypad "clicker" markant mere højlydt end det gamle... specielt D-pad. Så snart jeg får repareret min Elite controller - så ryger det i skuffen(share knap my a**)
fatbass skrev:kom igennem til deres kundeservice på telefonen, og fik at vide han sad med en liste hvor min stod med en kommentar mindre forsinkelse, han ville lige høre en overordnet hvad det præcis betød, og det betød et par dage, så det ville komme i denne uge, tror desværre bare ikke rigtig på dem mere :-/
fatbass skrev:fandme spændt på om vi hører noget frem dem i dag
Gloomy Leah skrev:Min konsol er stadigvæk hos bring's terminal for anden dag i træk :/ jeg fik ellers en besked om at skulle leveres igår.
CaptainKicker skrev:Gloomy Leah skrev:Min konsol er stadigvæk hos bring's terminal for anden dag i træk :/ jeg fik ellers en besked om at skulle leveres igår.
Ville give dem et kald og høre hvorfor den sidder fast der. Må være en fejl fra deres side.
Niki Lauda DK skrev:Jeg køber det originale 1tb ssd kort på et tidspunkt og så er jeg rigeligt dækket ind.
Brugere der læser dette forum: Ingen og 3 gæster